Киев ул.Булгакова 18

Многоуровневый натяжной потолок и его особенности его установки

Багаторівнева натяжна стеля і її особливості

многоуровневые натяжные потолки - объемная 3d конструкция

Багаторівневі натяжні стелі - це не тільки різноманітність форм стельових конструкцій , але і більш ніж сучасне оформлення вашої стелі . Найчастіше багаторівневі стелі конструюють з гіпсокартону : цей матеріал легкий у використанні, але по своїй функціональності значно поступається нинішній моді на стелі . Сьогодні стельова мода на стороні натяжних стель , а багаторівнева натяжна стеля вважається верхом майстерності наших професіоналів.

Багаторівнева натяжна стеля - не тільки бездоганно продумана красива конструкція . Як і всяка натяжна стеля , вона довговічна ; протягом усього терміну служби має бездоганний зовнішній вигляд; стійкий до забруднень ; має підвищену міцність ; має додаткові можливості в порівнянні з " лаковою " натяжною стелею .

многоуровневый натяжной потолок

Так , натяжні багаторівневі стелі дозволяють приховати всілякі нерівності базового стельового покриття , навіть дуже значні і помітні при будь-якій іншій технології ремонту натяжної стелі. Крім дефектів стелі , багаторівнева натяжна стеля сховає всі комунікації , які проходять безпосередньо під стелею (наприклад , електропроводка , теплове опалення, системи вентиляції та сигналізації , а в окремих випадках - навіть водопровідні комунікації ) .

Наявність декількох рівнів натяжної стелі дозволяє " пограти " з освітленням : за допомогою світильників , розташованих між ярусами багаторівневої натяжної стелі , досягаються необхідні ефекти . Наприклад , зробивши потрібним чином натяжні багаторівневі стелі , можна візуально подовжити простір вгору , що особливо актуально в приміщеннях з невисокою базовою стелею. Ефект отримують за рахунок того , що поміщені між рівнями натяжної стелі лампи розташовують під певним кутом , і створюється враження, ніби неосвітлена частина приміщення йде нескінченно вгору.

многоуровневые натяжные потолки в спальне

Багаторівневі натяжні стелі - це нескінченна різноманітність варіантів кольорових рішень , форм і фактур матеріалів , з яких виготовляють натяжні стелі. Ваша фантазія і майстерність професіоналів , неодмінно складуть вдалий тандем. Сподіваємося , ви отримаєте величезне задоволення від безпосередньої участі в цьому цікавому процесі - розробці концепції майбутнього багаторівневої натяжної стелі.

Для конструювання багаторівневих натяжних стель наші фахівці використовують тільки високоякісні матеріали. Майстерність наших співробітників дозволяє формувати дуже складні конструкції , наприклад , такі , де рівні розташовуються в різних площинах , і при цьому не втрачається гармонія конструкції в цілому.

Професіонали радять поєднувати кілька типів стельового натяжної покриття , наприклад , матові і глянсові натяжні стелі , матові натяжні стелі і типу "металік" .

многоуровневый натяжной потолок в бассейне

Багаторівневий натяжна стеля - це свого роду скульптура. Її встановлюють у квартирах з ексклюзивним інтер'єром , на перший погляд у нехитрих приміщеннях з метою підкреслити їх простоту . Натяжні багаторівневі стелі незамінні в невеликих офісах , оскільки дозволяють обіграти обмежений простір . Справжньою знахідкою багаторівнева натяжна стеля є для компаній, що бажають максимально ефективно використовувати стельове покриття .

У дуже низьких приміщеннях часто використовуються багаторівневі натяжні стелі з дзеркальною внутрішньою частиною , і простір начебто подвоюється , оскільки поверхня багаторівневої натяжної стелі відображає саме приміщення, включаючи предмети домівки та освітлювальні прилади. Дуже красиво виглядають натяжні стелі , що імітують саме приміщення . Приголомшлива знахідка - в приміщенні критого басейну багаторівневі натяжні стелі повторюють контури басейну , імітуючи ємність , наповнену рідиною необхідного кольору ... Варіантів оформлення натяжних багаторівневих стель - безліч, тому , прислухавшись до порад фахівців , ви , безсумнівно , виберете красиву і відповідну натяжну стелю.

 

Рассчитать стоимость потолка в Киеве и Киевской области: