Киев ул.Евгения Коновальца, 32-Г; Офис 266/1

Натяжні стелі Чернівці

Провулок Складський 1

тел. 066 329 35 46, 096 010 77 07.

skyart_11@ukr.net

www.skyartdesign.cv.ua

Фасад офиса по продаже натяжных потолков в Черновцах

Що б ви обрали рівну і гладку стелю, зроблену за лічені години, іноді навіть безрезультатні спроби надати їй привабливий весняний вид? Відповідь, звичайно ж, очевидна. Саме тому натяжні стелі стали популярними за останні пару років.

Обравши таке покриття, ви зможете забути про ремонт стелі на великий період часу, так як гарантія становить 12 років, а термін експлуатації цілих 50.

Можна встановити натяжні стелі з вбудованим освітленням, при цьому заощадивши ще й на люстрі. Вони ідеально приховають всі дроти, шнури, опуклості або інші недоліки.

За допомогою цього матеріалу ви без проблем втілите у життя будь-які ідеї та побажання, починаючи з фотодрука і закінчуючи складними багаторівневими конструкціями.

Натяжные потолки Деми-Луне в Черновцах

Багато хто задається питанням, що потрібно зробити для замовлення натяжної стелі. Перше - це знайти в Чернівцях фірму, яка займається цим питанням, до слова, це буде зробити неважко. Потім звернутися туди, надати параметри стелі, обрати колір, матеріал і висловити свої побажання з приводу форми і складності виробу. На протязі декількох хвилин буде зроблено розрахунок, а через 2-3 дні ви вже будете милуватися новою стелею.

 

Рассчитать стоимость потолка в Киеве и Киевской области: